Testimonial Category: Opinie

Zosia

Instruktor Michał to instruktor pływania z powołania- robi to co lubi. Cierpliwy, chętnie odpowie na każde pytanie i dokładnie wyjaśni na czym polega dane ćwiczenia. Doskonale dobiera ćwiczenia do stopnia umiejętności ucznia. Zawsze przygotowany do zajęć-stara się urozmaicać lekcje poprzez dobór różnych zabaw i użyciu różnorodnego sprzętu pływackiego sprawiając przy tym kursantów wiele dobrej zabawy 😉 co sprawia że na każdą kolejną lekcje przychodzi się chętniej. …. świetny nauczyciel  😉 

Zosia

Agnieszka

Michał: Pełen profesjonalizm, umiejętnie przekazuje wiedzę, dobry kontakt z kursantami, duże poczucie humoru, miły, uprzejmy, zawsze przygotowany do zajęć – nic nie dzieję się przypadkowo. Indywidualne podejście.

Agnieszka

Grzesiek

Do teraz nie wiem jakim cudem Oli udało się mnie nauczyć pływać. Ale skoro spełniłem swoje marzenie o podróży na Polinezję i nie utopiłem się tam, to znaczy, że jest ona genialnym nauczycielem! I za to ją uwielbiam!

Grzegorz

 Basia i Maciek

Pani Ola ma indywidualne podejście do każdego dziecka , które procentuje postępami,zauważalnymi po każdych zajęciach. Ma wspaniały kontakt z dziećmi. Moje dzieci są zachwycone i z utęsknieniem czekają na każde zajęcia. OLA TO SUPER TRENERKA !

 Basia i Maciek

P

Serdecznie polecam lekcje u Oli, przyjemna atmosfera wiele cennych wskazówek oraz wiele cierpliwości spowodowały że na drugiej lekcji już nawiązałem kontakt z wodą przemieszczając się po niej samodzielnie:) Extra nauczycielka!!!

Pozdrawiam P

Paweł

Serdecznie polecam zajęcia prowadzone przez Olę osobom chcącym nauczyć się pływać. Jest to wymagająca, pełna pozytywnej energii instruktorka, potrafiąca skutecznie zmotywować do pracy.
Lekcje odbywają się w bardzo elastycznych terminach i szybko przynoszą oczekiwane rezultaty.

Paweł

Sylwia

Bardzo polecam naukę pływania u Pani Oli. Uczy Ona moją córkę, która ma 4 lata. Lekcję pływania są jej ulubionymi zajęciami, a Pani Ola najfajniejszą Panią. Pani Ola ma bardzo dobre podejście do tak małych dzieci. Potrafiła szybko zachęcić moją córkę do pływania i po trzech miesiącach widać postępy.

Sylwia, mama 4latki

Ania

Pani Ola jest bardzo miła i serdeczną osoba.Ma bardzo dobre podejście do dzieci i świetnie nawiązuje z nimi kontakt dlatego Moja córka bardzo ją polubiła i jest zachwycona lekcjami pływania .W sprawie godzin jak i basenu Pani Ola jest bardzo elastyczna i wszystko jest dopasowane do obydwu stron.Nie ma problemow z przesuwaniem terminow spotkan.Pani Ola jest profesjonalistką w tym co robi.Jest wymagajaca, całe zajecia sa maksymalnie wykorzystane i przynosi to celujące efekty. Z mojej strony mogę goraco polecic lekcje u Pani Oli.

Ania, mama 8latki

Patryk

Gorąco polecam, pełen profesjonalizm, doświadczenie i co najważniejsze umiejętność przekazania swojej wiedzy początkującym pływakom . Wiemy jak ważne jest aby dziecko/uczeń miał dobry kontakt z trenerem, Pani Ola szybko i skutecznie ten kontakt nawiązała z moim synem przez co każda kolejna lekcja jest przez niego wyczekiwana i sprawia mu dużo radości . Gorąco polecam za pełen profesjonalizm i skuteczność w nauce.

Patryk, tata 6latka

Aga

Z Panią Aleksandrą mam przyjemność spotykać się od miesiąca. Jestem osobą 35-letnią i przyjemnym zaskoczeniem było dla mnie iż tak młoda osoba jak Pani Aleksandra ma w sobie tyle cierpliwości i zrozumienia. Pływać uczę się od zupełnych podstaw jako że całe życie miałam lęk przed wodą, który z pomocą Pani Aleksandry powoli zanika. Szczerze polecam spotkanie się z Panią Aleksandrą osobom, które wymagają profesjonalnego wsparcia w nauce lub doskonaleniu pływania. Z cała pewnością kolejnym Jej uczniem będzie mój 5-letni synek.

Agnieszka mama 5latka